Source Code Editor (8.x-1.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: File
cy: Ffeil

en: Size
cy: Maint

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Advanced
cy: Uwch
