Source Code Editor (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Development
hr: Razvoj

en: File
hr: Datoteka

en: Size
hr: Veličina

en: Password
hr: Lozinka

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Advanced
hr: Napredno

en: About
hr: Opis
