Source Code Editor (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Username
ja: ユーザー名

en: Development
ja: 開発

en: File
ja: ファイル

en: Size
ja: サイズ

en: Password
ja: パスワード

en: Host
ja: ホスト

en: Advanced
ja: 高度

en: Port
ja: ポート

en: Return
ja: 戻る

en: About
ja: アバウト
