Source Code Editor (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Development
jv: Pangembangan

en: File
jv: Berkas

en: Size
jv: Ukuran

en: Password
jv: Sandhi

en: Advanced
jv: Mahir

en: About
jv: Ngenani
