Source Code Editor (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Development
kk: Дамыту

en: Size
kk: Көлем

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Host
kk: Хост
