Source Code Editor (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Development
lv: Izstrāde

en: File
lv: Fails

en: Size
lv: Izmērs

en: Password
lv: Parole

en: Host
lv: Serveris

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Port
lv: Ports

en: About
lv: Par
