Source Code Editor (8.x-1.2) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Username
my: အမည်

en: File
my: ဖိုင်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: About
my: အကြောင်း
