Source Code Editor (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: File
nl: Bestand

en: Size
nl: Grootte

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Port
nl: Poort

en: Return
nl: Terugkeren

en: About
nl: Over
