Source Code Editor (8.x-1.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Username
ps: کارن نوم

en: File
ps: دوتنه

en: Size
ps: كچه

en: Password
ps: پټ توری

en: Host
ps: کوربه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: About
ps: په اړه
