Source Code Editor (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Development
ro: Dezvoltare

en: File
ro: Fișier

en: Size
ro: Mărime

en: Password
ro: Parolă

en: Host
ro: Gazdă

en: Advanced
ro: Avansat

en: About
ro: Despre
