Source Code Editor (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Username
sv: Användarnamn

en: Development
sv: Utveckling

en: File
sv: Fil

en: Size
sv: Storlek

en: Password
sv: Lösenord

en: Host
sv: Värd

en: Advanced
sv: Utökad

en: About
sv: Om
