Source Code Editor (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Development
ar: التطوير

en: File
ar: ملف

en: Size
ar: الحجم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Host
ar: المستضيف

en: Advanced
ar: متقدم

en: Port
ar: منفذ

en: About
ar: حول
