Source Code Editor (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: About
bo: གསལ་བཤད
