Source Code Editor (8.x-1.3) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Username
br: Anv implijer

en: Development
br: Diorren

en: Password
br: Ger-tremen

en: About
br: Diwar-benn
