Source Code Editor (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Development
es: Desarrollo

en: File
es: Archivo

en: Size
es: Tamaño

en: Password
es: Contraseña

en: Host
es: Servidor

en: Advanced
es: Avanzado

en: Port
es: Puerto

en: Return
es: Volver

en: About
es: Acerca de
