Source Code Editor (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Development
fr: Développement

en: File
fr: Fichier

en: Size
fr: Taille

en: Password
fr: Mot de passe

en: Host
fr: Hôte

en: Advanced
fr: Avancé

en: Return
fr: Retour

en: About
fr: À propos
