Source Code Editor (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Development
hu: Fejlesztés

en: File
hu: Fájl

en: Size
hu: Méret

en: Password
hu: Jelszó

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Advanced
hu: Haladó

en: About
hu: Leírás

en: Last Modified
hu: Utoljára módosított
