Source Code Editor (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: File
pl: Plik

en: Size
pl: Rozmiar

en: Password
pl: Hasło

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: About
pl: O stronie
