Source Code Editor (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Development
sl: Razvoj

en: File
sl: Datoteka

en: Size
sl: Velikost

en: Password
sl: Geslo

en: Host
sl: Gostitelj

en: Port
sl: Vrata

en: About
sl: O modulu
