Source Code Editor (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Development
tr: Geliştirme

en: File
tr: Dosya

en: Size
tr: Boyut

en: Password
tr: Parola

en: Host
tr: Sunucu

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Return
tr: Geri dön

en: About
tr: Hakkında
