Source Code Editor (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Development
uk: Розробка

en: File
uk: Файл

en: Size
uk: Розмір

en: Password
uk: Пароль

en: Host
uk: Хост

en: Advanced
uk: Розширені

en: Port
uk: Порт

en: Return
uk: Повернення

en: About
uk: Про модуль

en: Last Modified
uk: Час останньої зміни
