Source Code Editor (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Username
da: Brugernavn

en: Development
da: Udvikling

en: File
da: Fil

en: Size
da: Størrelse

en: Password
da: Adgangskode

en: Host
da: Værtsnavn

en: Advanced
da: Avanceret

en: About
da: Om
