Source Code Editor (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: File
el: Αρχείο

en: Size
el: Μέγεθος

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Port
el: Θύρα

en: About
el: Περί
