Source Code Editor (8.x-1.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Username
fa: نام کاربری

en: Development
fa: توسعه

en: File
fa: فایل

en: Size
fa: اندازه

en: Password
fa: گذرواژه

en: Host
fa: میزبان

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Port
fa: درگاه

en: About
fa: درباره
