Source Code Editor (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: File
hy: Ֆայլ

en: Size
hy: Չափ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Host
hy: Հոսթ

en: Port
hy: Պորտ
