Source Code Editor (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Username
lt: Nario vardas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: File
lt: Failas

en: Size
lt: Dydis

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Host
lt: Serveris

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Port
lt: Šliuzas

en: About
lt: Apie
