Source Code Editor (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Development
ru: Разработка

en: File
ru: Файл

en: Size
ru: Размер

en: Password
ru: Пароль

en: Host
ru: Хост

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Port
ru: Порт

en: Return
ru: Возврат

en: About
ru: Информация
