Source Code Editor (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Size
ta: அளவு

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Port
ta: துறை

en: About
ta: பற்றி
