Source Code Editor (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Development
vi: Phát triển

en: File
vi: Tập tin

en: Size
vi: Dung lượng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Port
vi: Cổng

en: Return
vi: Trở về

en: About
vi: Giới thiệu
