Scene (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.
