Scene (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Local
fr: Locale

en: About
fr: À propos

en: Minimized
fr: Minimisé

en: Uses
fr: Utilisations

en: All pages except those listed
fr: Toutes les pages sauf celles listées

en: Only the listed pages
fr: Seulement les pages listées
