Scene (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Pages
jv: Kācā

en: About
jv: Ngenani

en: All pages except those listed
jv: Kabèh kaca kejaba nang daftar iki

en: Only the listed pages
jv: Namung kaca nang daftar iki
