Scene (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان
