Scene (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Pages
lv: Lapas

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās
