Scene (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Pages
nl: Pagina's

en: Local
nl: Lokaal

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's
