Scene (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Pages
oc: Paginas

en: Local
oc: Locale

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
