Scene (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Pages
ru: Страницы

en: Local
ru: Локально

en: About
ru: Информация

en: Minimized
ru: Минимизированный

en: Uses
ru: Использование

en: All pages except those listed
ru: Все страницы, кроме перечисленных

en: Only the listed pages
ru: Только на перечисленных страницах
