Scene (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Pages
he: עמודים

en: Local
he: מקומי

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן
