Scene (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Pages
hr: Stranice

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama
