Scene (1.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: All pages except those listed
id: Semua halaman kecuali yang tercantum

en: Only the listed pages
id: Hanya halaman yang terdaftar
