Scene (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Pages
ja: ページ

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: All pages except those listed
ja: 以下を除く全てのページ

en: Only the listed pages
ja: 以下のページのみ
