Scene (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Pages
lt: Puslapiai

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai
