Scene (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Pages
pl: Strony

en: Local
pl: Lokalnie

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: All pages except those listed
pl: Wszystkie strony z wyjątkiem wymienionych

en: Only the listed pages
pl: Tylko wymienione strony
