Scene (1.0.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: Pages
pt: Páginas

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: All pages except those listed
pt: Todas as páginas, exceto as listadas

en: Only the listed pages
pt: Apenas nas páginas listadas
