Scene (1.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
