Scene (1.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Pages
da: Sider

en: Local
da: Lokal

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider
