Scene (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Pages
el: Σελίδες

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.
