Scene (1.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Pages
es: Páginas

en: About
es: Acerca de

en: Minimized
es: Minimizado

en: Uses
es: Usos

en: All pages except those listed
es: Todas las páginas excepto las que se enumeran

en: Only the listed pages
es: Sólo las páginas enumeradas
