Scene (1.0.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Pages
et: Lehed

en: Local
et: Kohalik

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel
