Scene (1.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Pages
eu: Orriak

en: Local
eu: Lokala

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan
